DOPRAVA ZDARMA na Zásilkovna výdejní místo při nákupu nad 1000 Kč.

vše o našich výrobcích

co vše najdete na obalu našich výrobků

KRABICKA_1

 

datum spotřeby našich výrobků

dle zákona č. 1223/2009 o regulaci kosmetických výrobků v rámci EU nemusí mít výrobky s trvanlivostí delší než 30 měsíců (všechny produkty Alessandro) uvedeny na obalu přesný datum spotřeby. U takovýchto produktů se používá PAO symbol 12M_PAO_Symbol.svg, ve kterém se uvádí počet měsíců, během kterých by se měl výrobek PO OTEVŘENÍ spotřebovat. 

Jiné údaje, které mají formát data a jsou uvedeny na obalech jsou výrobní šarže a datum balení výrobku - viz krabička s popisy. 

Při kontrole čerstvosti se proto vždy řídíme PAO symbolem a také stavem výrobku. Pokud kosmetický výrobek prokazuje viditelné známky "zkažení" tj. žluknutí, zápach, změna barvy, zakalený obsah atd. a to ihned po otevření, tak má zákazník nárok na reklamaci.

 

SLOŽENÍ NAŠICH VÝROBKŮ

Složení výrobku je vždy uvedeno na jeho obalu v odstavci "INGREDIENTS". Alessandro je německá značka a drtivá většina výrobků se prodává v Evropě, proto všechny naše výrobky splňují velmi přísná kritéria pro kosmetické produkty, které nám udává legislativa EU. 

Kromě zákonem daných parametrů se snažíme vyrábět výrobky,  které jsou o něco lepší a proto například jako jedni z mála vyrábíme 6free a vegan laky na nehty a vegan péči o ruce a nehty. Žádný náš výrobek není testován na zvířatech a pečující přípravky jsou BEZ parabenů.  

6FREE_logo

 

6 free znamená, že naše laky na nehty NEobsahují - toluen, formaldehyd, xylol, formaldehyd resin, parabeny a kafr. Tyto látky se však běžně v jiných lacích na nehty vyskytují a mohou vyvolávat a citlivých osob různé zdravotní komplikace.

VEGAN znamená, že takto označené výrobky NEobsahují látky živočišného původu. Například barevné pigmenty jsou živočišného původu, ty my však nepoužíváme. 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.