STRIPLAC Peel or Soak POPPY PAPAYA 5 ml

Zářivý odstín Poppy Papaya přitahuje pozornost a dodává energii. Neonový podtón umocňuje živost a dodává barvě moderní  nádech. Bez poškození na nehtech vydrží až 2 týdny.

OBSAH BALENÍ: 

5 ml

VLASTNOSTI:

  • Veganské složení 
  • LED technologie
  • Vydrží až 2 týdny
  • Šetrné odstraňování
  • Krásné nehty za pouhých 15 minut
  • Chrání a posiluje přírodní nehty pomocí biotinu, rostlinného keratinu a kofeinu
340 Kč
Dostupnost: Skladem (16 ks)
Kód: 48-833
Akce 2+1 zdarma

Kup 2 Striplac barvy z letní kolekce a získej Krém na ruce Hemp v hodnotě 320 Kč. Akce platí pro maloodběratele na limitované letní Striplac barvy. Akci můžeš využít do konce května 2024. 

STRIPLAC Peel or Soak POPPY PAPAYA 5 ml
833 Poppy Papaya v 1920x1920
VEGAN akce 2+🎁

Detailní popis produktu

Striplac Peel or Soak lze snadno aplikovat v pouhých třech krocích a nabízí vysoký lesk až do posledního dne! Striplac je veganský LED gelový lak na nehty, který vydrží mnohem déle než obyčejný lak na nehty. Více než 100 nádherných barev Stiplac lze nanášet snadno a beze šmouh, kryjí již po první vrstvě, jsou odolné proti poškrábání a oloupání a vytvrzují se pod LED lampou.

Nevystavujte otevřenou lahvičku dennímu světlu, slunci a v blízkosti UV lampy.

Barva se může ve skutečnosti lišit od zobrazení na monitoru PC nebo mobilního telefonu. 

APLIKACE:

 

SLOŽENÍ:

ALIPHATIC POLYESTERURETHANE ACRYLATE, HYDROXYPROPYL METHACRYLATE, FORMALDEHYDE/MELAMINE/TOSYLAMIDE COPOLYMER, ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, ETHYL TRIMETHYLBENZOYL PHENYLPHOSPHINATE, NITROCELLULOSE, ALIPHATIC URETHANE ACRYLATE, POLYACRYLATE POLYMER, SILICA DIMETHYL SILYLATE, BIS(GLYCERYL DIMETHACRYLATE) PYROMELLITATE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, ACRYLATES COPOLYMER, CI 77891, BIOTIN, CAFFEINE, PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL, PHOSPHORIC ACID POLYESTER, GLYCERYL DIMETHACRYLATE, BASIC RED 1:1, BASIC VIOLET 11:1, SOLVENT YELLOW 172, LAURYL POLYNEOPENTYL GLYCOL ADIPATE PHTHALATE/PEI-45 CROSSPOLYMER/LAURYL POLYNEOPENTYL GLYCOL ADIPAT, BHT, CHENOPODIUM QUINOA SEED EXTRACT, HYDROLYZED CICER SEED EXTRACT, LENS ESCULENTA (LENTIL) SEED EXTRACT, LAURIC ACID, P-HYDROXYANISOLE, PHOSPHORIC ACID, MEK, CI 60725

Doplňkové parametry

Kategorie: NOVINKY
Hmotnost: 0.1 kg