STRIPLAC Peel or Soak ELECTRIC PEACH 5 ml

Zářivě intenzivní odstín Electric Peach připomíná šťavnaté broskve, zatímco neonový prvek dodává moderní nádech. Tato barva vyzařuje živou a veselou energii, která zapůsobí na Vaše smysly. Bez poškození na nehtech vydrží až 2 týdny.

OBSAH BALENÍ: 

  • 5 ml

VLASTNOSTI:

  • Veganské složení 
  • LED technologie
  • Vydrží až 2 týdny
  • Šetrné odstraňování
  • Krásné nehty za pouhých 15 minut
  • Chrání a posiluje přírodní nehty pomocí biotinu, rostlinného keratinu a kofeinu
340 Kč
Dostupnost: Skladem (182 ks)
Kód: 48-835
Akce 2+1 zdarma

Kup 2 Striplac barvy z letní kolekce a získej Krém na ruce Hemp v hodnotě 320 Kč. Akce platí pro maloodběratele na limitované letní Striplac barvy. Akci můžeš využít do konce května 2024. 

STRIPLAC Peel or Soak ELECTRIC PEACH 5 ml
835 Electric Peach v 1920x1920
VEGAN akce 2+🎁

Detailní popis produktu

Striplac Peel or Soak lze snadno aplikovat v pouhých třech krocích a nabízí vysoký lesk až do posledního dne! Striplac je veganský LED gelový lak na nehty, který vydrží mnohem déle než obyčejný lak na nehty. Více než 100 nádherných barev Stiplac lze nanášet snadno a beze šmouh, kryjí již po první vrstvě, jsou odolné proti poškrábání a oloupání a vytvrzují se pod LED lampou.

Nevystavujte otevřenou lahvičku dennímu světlu, slunci a v blízkosti UV lampy.

Barva se může ve skutečnosti lišit od zobrazení na monitoru PC nebo mobilního telefonu. 

APLIKACE:

 

SLOŽENÍ:

ALIPHATIC POLYESTERURETHANE ACRYLATE, HYDROXYPROPYL METHACRYLATE, FORMALDEHYDE/MELAMINE/TOSYLAMIDE COPOLYMER, ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, ALIPHATIC URETHANE ACRYLATE, ETHYL TRIMETHYLBENZOYL PHENYLPHOSPHINATE, NITROCELLULOSE, SILICA DIMETHYL SILYLATE, POLYACRYLATE POLYMER, BIS(GLYCERYL DIMETHACRYLATE) PYROMELLITATE, CI 77891, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, ACRYLATES COPOLYMER, PHOSPHORIC ACID POLYESTER, BIOTIN, CAFFEINE, SOLVENT YELLOW 172, BASIC RED 1:1, BASIC VIOLET 11:1, PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL, GLYCERYL DIMETHACRYLATE, LAURYL POLYNEOPENTYL GLYCOL ADIPATE PHTHALATE/PEI-45 CROSSPOLYMER/LAURYL POLYNEOPENTYL GLYCOL ADIPAT, BHT, LAURIC ACID, CHENOPODIUM QUINOA SEED EXTRACT, HYDROLYZED CICER SEED EXTRACT, LENS ESCULENTA (LENTIL) SEED EXTRACT, PHOSPHORIC ACID, P-HYDROXYANISOLE, MEK, CI 60725

Doplňkové parametry

Kategorie: STRIPLAC
Hmotnost: 0.1 kg