STRIPLAC Peel or Soak RASPBERRY AFFAIRS 5 ml

Rasberry Affairs je sytá, intenzivní bobulově červená s jemným nádechem růžové. Tato barva vyzařuje vášeň, jemnost a jistou eleganci. Bez poškození na nehtech vydrží až 2 týdny.

OBSAH BALENÍ: 

  • 5 ml

VLASTNOSTI:

  • Veganské složení 
  • LED technologie
  • Vydrží až 2 týdny
  • Šetrné odstraňování
  • Krásné nehty za pouhých 15 minut
  • Chrání a posiluje přírodní nehty pomocí biotinu, rostlinného keratinu a kofeinu
Položka byla vyprodána…
340 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: 48-830
Akce 2+1 zdarma

Kup 2 Striplac barvy z letní kolekce a získej Krém na ruce Hemp v hodnotě 320 Kč. Akce platí pro maloodběratele na limitované letní Striplac barvy. Akci můžeš využít do konce května 2024. 

STRIPLAC Peel or Soak RASPBERRY AFFAIRS 5 ml
830 Raspberry Affairs v 1920x1920
VEGAN akce 2+🎁

Detailní popis produktu

Striplac Peel or Soak lze snadno aplikovat v pouhých třech krocích a nabízí vysoký lesk až do posledního dne! Striplac je veganský LED gelový lak na nehty, který vydrží mnohem déle než obyčejný lak na nehty. Více než 100 nádherných barev Stiplac lze nanášet snadno a beze šmouh, kryjí již po první vrstvě, jsou odolné proti poškrábání a oloupání a vytvrzují se pod LED lampou.

Nevystavujte otevřenou lahvičku dennímu světlu, slunci a v blízkosti UV lampy.

Barva se může ve skutečnosti lišit od zobrazení na monitoru PC nebo mobilního telefonu. 

APLIKACE:

 

SLOŽENÍ:

ALIPHATIC POLYESTERURETHANE ACRYLATE, HYDROXYPROPYL METHACRYLATE, ETHYL ACETATE, ALIPHATIC URETHANE ACRYLATE, BUTYL ACETATE, ETHYL TRIMETHYLBENZOYL PHENYLPHOSPHINATE, NITROCELLULOSE, SILICA DIMETHYL SILYLATE, POLYACRYLATE POLYMER, BIS(GLYCERYL DIMETHACRYLATE) PYROMELLITATE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, CI 73360, ACRYLATES COPOLYMER, PHOSPHORIC ACID POLYESTER, CI 77891, BIOTIN, CAFFEINE, PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL, GLYCERYL DIMETHACRYLATE, BHT, LAURYL POLYNEOPENTYL GLYCOL ADIPATE PHTHALATE/PEI-45 CROSSPOLYMER/LAURYL POLYNEOPENTYL GLYCOL ADIPAT, CI 15850, CHENOPODIUM QUINOA SEED EXTRACT, HYDROLYZED CICER SEED EXTRACT, LENS ESCULENTA (LENTIL) SEED EXTRACT, P-HYDROXYANISOLE, PHOSPHORIC ACID, LAURIC ACID, MEK, SODIUM CHLORIDE, SODIUM SULFATE, CI 60725

Doplňkové parametry

Kategorie: STRIPLAC
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…