STRIPLAC Peel or Soak LEMON ICE 5 ml

Lemon Ice je osvěžující odstín žluté, který vystihuje energii slunného letního dne. Bez poškození na nehtech vydrží až 2 týdny.

OBSAH BALENÍ: 

  • 5 ml

VLASTNOSTI:

  • Veganské složení 
  • LED technologie
  • Vydrží až 2 týdny
  • Šetrné odstraňování
  • Krásné nehty za pouhých 15 minut
  • Chrání a posiluje přírodní nehty pomocí biotinu, rostlinného keratinu a kofeinu
340 Kč
Dostupnost: Skladem (6 ks)
Kód: 48-828
Akce 2+1 zdarma

Kup 2 Striplac barvy z letní kolekce a získej Krém na ruce Hemp v hodnotě 320 Kč. Akce platí pro maloodběratele na limitované letní Striplac barvy. Akci můžeš využít do konce května 2024. 

STRIPLAC Peel or Soak LEMON ICE 5 ml
828 Lemon Ice v 1920x1920
VEGAN akce 2+🎁

Detailní popis produktu

Striplac Peel or Soak lze snadno aplikovat v pouhých třech krocích a nabízí vysoký lesk až do posledního dne! Striplac je veganský LED gelový lak na nehty, který vydrží mnohem déle než obyčejný lak na nehty. Více než 100 nádherných barev Stiplac lze nanášet snadno a beze šmouh, kryjí již po první vrstvě, jsou odolné proti poškrábání a oloupání a vytvrzují se pod LED lampou.

Nevystavujte otevřenou lahvičku dennímu světlu, slunci a v blízkosti UV lampy.

Barva se může ve skutečnosti lišit od zobrazení na monitoru PC nebo mobilního telefonu. 

APLIKACE:

 

SLOŽENÍ:

ALIPHATIC POLYESTERURETHANE ACRYLATE, HYDROXYPROPYL METHACRYLATE, ETHYL ACETATE, ALIPHATIC URETHANE ACRYLATE, BUTYL ACETATE, ETHYL TRIMETHYLBENZOYL PHENYLPHOSPHINATE, CI 77891, SILICA DIMETHYL SILYLATE, NITROCELLULOSE, POLYACRYLATE POLYMER, BIS(GLYCERYL DIMETHACRYLATE) PYROMELLITATE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, PHOSPHORIC ACID POLYESTER, ACRYLATES COPOLYMER, LAURYL POLYNEOPENTYL GLYCOL ADIPATE PHTHALATE/PEI-45 CROSSPOLYMER/LAURYL POLYNEOPENTYL GLYCOL ADIPAT, BIOTIN, CAFFEINE, CI 77492, PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL, GLYCERYL DIMETHACRYLATE, ALUMINUM HYDROXIDE, BHT, LAURIC ACID, CI 19140, CHENOPODIUM QUINOA SEED EXTRACT, HYDROLYZED CICER SEED EXTRACT, LENS ESCULENTA (LENTIL) SEED EXTRACT, PHOSPHORIC ACID, P-HYDROXYANISOLE, MEK, CI 60725

Doplňkové parametry

Kategorie: STRIPLAC
Hmotnost: 0.1 kg