STRIPLAC Peel or Soak SOFT LIME 5 ml

Soft Lime je pastelový odstín zelené s jemným nádechem žluté. Je jemná, což jí dodává uklidňující účinek. Tato barva laku na nehty připomíná zářivé barvy a osvěžující vůni citrusových plodů. Bez poškození na nehtech vydrží až 2 týdny.

OBSAH BALENÍ: 

  • 5 ml

VLASTNOSTI:

  • Veganské složení 
  • LED technologie
  • Vydrží až 2 týdny
  • Šetrné odstraňování
  • Krásné nehty za pouhých 15 minut
  • Chrání a posiluje přírodní nehty pomocí biotinu, rostlinného keratinu a kofeinu
standardní cena: 340 Kč –20 % 272 Kč
Dostupnost: Skladem (4 ks)
Kód: 48-815
STRIPLAC Peel or Soak SOFT LIME 5 ml
48 815 Striplac SoftLime FAKE
VEGAN
–20 %

Detailní popis produktu

Striplac Peel or Soak lze snadno aplikovat v pouhých třech krocích a nabízí vysoký lesk až do posledního dne! Striplac je veganský LED gelový lak na nehty, který vydrží mnohem déle než obyčejný lak na nehty. Více než 100 nádherných barev Stiplac lze nanášet snadno a beze šmouh, kryjí již po první vrstvě, jsou odolné proti poškrábání a oloupání a vytvrzují se pod LED lampou.

Nevystavujte otevřenou lahvičku dennímu světlu, slunci a v blízkosti UV lampy.

Barva se může ve skutečnosti lišit od zobrazení na monitoru PC nebo mobilního telefonu. 

APLIKACE:

 

SLOŽENÍ:

ALIPHATIC POLYESTERURETHANE ACRYLATE, HYDROXYPROPYL METHACRYLATE, ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, ALIPHATIC URETHANE ACRYLATE, ETHYL TRIMETHYLBENZOYL PHENYLPHOSPHINATE, NITROCELLULOSE, SILICA DIMETHYL SILYLATE, POLYACRYLATE POLYMER, CI 77891, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, TRIETHYLENE GLYCOL DIMETHACRYLATE, ACRYLATES COPOLYMER, PHOSPHORIC ACID POLYESTER, BIOTIN, CAFFEINE, AQUA (WATER), LAURYL POLYNEOPENTYL GLYCOL ADIPATE PHTHALATE/PEI-45 CROSSPOLYMER/LAURYL POLYNEOPENTYL GLYCOL ADIPAT, BHT, CI 77492, LAURIC ACID, HYDROLYZED CORN PROTEIN, HYDROLYZED SOY PROTEIN, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, PHOSPHORIC ACID, CI 74160, PHENOXYETHANOL, MEK, CI 77266, CI 60725