Striplac Peel or Soak TIP WHITENER 8 ml

Francouzské nehty jsou synonymem nadčasové elegance. S tímto odstínem je to rychlé, snadné a především dlouhotrvající. Tip Whitener zajistí dokonalý francouzský vzhled. 

OBSAH BALENÍ: 

  • 8 ml

VLASTNOSTI:

  • Veganské složení 
  • LED technologie
  • Vydrží až 2 týdny
  • Šetrné odstraňování
  • Krásné nehty za pouhých 15 minut
  • Chrání a posiluje přírodní nehty pomocí biotinu, rostlinného keratinu a kofeinu
499 Kč
Dostupnost: Skladem (8 ks)
Kód: 48-484
Striplac Peel or Soak TIP WHITENER 8 ml
48 484 Striplac 2.0 TipWhitener Fake 8ml
VEGAN

Detailní popis produktu

Striplac Peel or Soak lze snadno aplikovat v pouhých třech krocích a nabízí vysoký lesk až do posledního dne! Striplac je veganský LED gelový lak na nehty, který vydrží mnohem déle než obyčejný lak na nehty. Více než 100 nádherných barev Stiplac lze nanášet snadno a beze šmouh, kryjí již po první vrstvě, jsou odolné proti poškrábání a oloupání a vytvrzují se pod LED lampou.

Nevystavujte otevřenou lahvičku dennímu světlu, slunci a v blízkosti UV lampy.

Barva se může ve skutečnosti lišit od zobrazení na monitoru PC nebo mobilního telefonu. 

APLIKACE:

 

SLOŽENÍ:

ALIPHATIC POLYESTERURETHANE ACRYLATE, HYDROXYPROPYL METHACRYLATE, ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, HEMA MALEATE, ALIPHATIC URETHANE ACRYLATE, NITROCELLULOSE, LAURYL POLYNEOPENTYL GLYCOL ADIPATE PHTHALATE/PEI-45 CROSSPOLYMER/LAURYL POLYNEOPENTYL GLYCOL ADIPATE, CI 77891, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, TRIETHYLENE GLYCOL DIMETHACRYLATE, SILICA DIMETHYL SILYLATE, ETHYL TRIMETHYLBENZOYL PHENYLPHOSPHINATE, METHYL BENZOYLFORMATE, ISOPROPYL ALCOHOL, SILICA SILYLATE, ACRYLATES COPOLYMER, PHOSPHORIC ACID POLYESTER, LAURIC ACID, BIOTIN, CAFFEINE, AQUA (WATER), BHT, HYDROLYZED CORN PROTEIN, HYDROLYZED SOY PROTEIN, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, PHOSPHORIC ACID, PHENOXYETHANOL, MEK, CI 77742, CI 74160, CI 60725

Doplňkové parametry

Kategorie: BARVY PEEL OR SOAK
Hmotnost: 0.05 kg