STRIPLAC Peel or Soak POETIC BLUES 8 ml

Psst... S tímto třpytivě nebeským odstínem na nehtech to bude vypadat úžasně. Bez poškození na nehtech vydrží až 2 týdny.

OBSAH BALENÍ: 

  • 8 ml

VLASTNOSTI:

  • Veganské složení 
  • LED technologie
  • Vydrží až 2 týdny
  • Šetrné odstraňování
  • Krásné nehty za pouhých 15 minut
  • Chrání a posiluje přírodní nehty pomocí biotinu, rostlinného keratinu a kofeinu
499 Kč
Dostupnost: Skladem (13 ks)
Kód: 48-120
STRIPLAC Peel or Soak POETIC BLUES 8 ml
48 120 Poetic Blues (2) 1920x1920
VEGAN

Detailní popis produktu

Striplac Peel or Soak lze snadno aplikovat v pouhých třech krocích a nabízí vysoký lesk až do posledního dne! Striplac je veganský LED gelový lak na nehty, který vydrží mnohem déle než obyčejný lak na nehty. Více než 100 nádherných barev Stiplac lze nanášet snadno a beze šmouh, kryjí již po první vrstvě, jsou odolné proti poškrábání a oloupání a vytvrzují se pod LED lampou.

Nevystavujte otevřenou lahvičku dennímu světlu, slunci a v blízkosti UV lampy.

Barva se může ve skutečnosti lišit od zobrazení na monitoru PC nebo mobilního telefonu. 

APLIKACE:

 

SLOŽENÍ:

ALIPHATIC POLYESTERURETHANE ACRYLATE, HYDROXYPROPYL METHACRYLATE, ETHYL ACETATE, CI 77891, BUTYL ACETATE, HEMA MALEATE, ETHYL TRIMETHYLBENZOYL PHENYLPHOSPHINATE, MICA, ALIPHATIC URETHANE ACRYLATE, NITROCELLULOSE, LAURYL POLYNEOPENTYL GLYCOL ADIPATE PHTHALATE/PEI-45 CROSSPOLYMER/LAURYL POLYNEOPENTYL GLYCOL ADIPATE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, SILICA DIMETHYL SILYLATE, ISOPROPYL ALCOHOL, SILICA SILYLATE, ACRYLATES COPOLYMER, TRIETHYLENE GLYCOL DIMETHACRYLATE, LAURIC ACID, PHOSPHORIC ACID POLYESTER, BIOTIN, CAFFEINE, AQUA (WATER), TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, BHT, CI 77266, HYDROLYZED CORN PROTEIN, HYDROLYZED SOY PROTEIN, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, PHOSPHORIC ACID, CI 74160, PHENOXYETHANOL, MEK, CI 60725

Doplňkové parametry

Kategorie: BARVY PEEL OR SOAK
Hmotnost: 0.05 kg