Striplac - vše, co potřebujete vědět

STRIPLAC A JEHO PŘÍBĚH

Striplac byl uveden na trh v roce 2013 a od té doby si jej zamilovaly ženy po celém světě. Jedinečná německá technologie umožnila ženám úplně poprvé v pohodlí domova dosáhnut profesionálních výsledků jako ze salónu. Striplac totiž nalakujete jako běžný lak, vytvrdíte v LED lampě a poté si užíváte perfektní manikúry až po dobu 3 týdnů (výdrž je závislá na více faktorech). Že jste už o podobných lacích slyšely dříve? To jsou přeci gel laky. Striplac NENÍ gel lak, jedná se o jiný materiál (použité ingredience) a umožňuje to, že jej po 3 týdnech jednoduše sloupnete - to u gel laku nejde. Striplac je unikátní LED lak, který když vás omrzí jednoduše sloupnete! Vyrábíme ho v rakouských továrnách a proto splňuje ty nejpřísnější normy a požadavky, které nám ukládá EU (ochrana zdraví, dodržujeme seznam povolených a zakázaných kosmetických složek apod.) 


APLIKACE
 
KROK 1 upravte pilníkem tvar nehtů, zatlačte nasucho nehtovou kůžičku. Odmastěte přírodní nehty pomocí Striplac cleansing pads. Použít můžete také Cleanser na gel. Nedoporučujeme používat k odmaštění odlakovač nebo líh. Polštářkem otřete celý nehet, kůžičku kolem a i místo pod nehtem. Nehty hodinu před aplikací nenamáčejte a vyhýbejte se mastnotě.
 
KROK 2 vyleštěte přírodní nehty pomocí leštičky STEP 2. Nehty se po vyleštění budou lesknout. Pokud budete mít problém s trvanlivostí Striplacu, tento krok vynechte. Nedoporučujeme nehty zmatnit pilníkem, nezvýšíte tím přilnavost, ale oslabíte přírodní nehty.
 
KROK 3 nalakujte přímo na nehet Striplac barvu. Lakujte v tenké vrstvě a vyhýbejte se nehtové kůžičce. Tenká vrstva znamená, že štěteček otřete celý o hrdlo lahvičky a použijete pouze množství, které vám zůstane ve štětinách. Striplac barva již obsahuje base coat, takže se nemusíte bát, že by vám po sundání zůstaly zbarvené nehty. V případě potřeby nalakujte ještě jednu vrstvu. → 30 sek LED / 60 sek UV (v závislosti na síle lampy)
 
KROK 4 nalakujte Striplac Top coat na celý nehet. Nalakujte dostatečné množství, aby se Top coat po vytvrzení a setření výpotku leskl.
→ 60 sek LED / 90 sek UV (v závislosti na síle lampy)
 
KROK 5 setřete výpotek (lepkavá vrstva na povrchu) a ošetřete nehtovou kůžičku olejíčkem.
 
ODSTRANĚNÍ
 
 
PEEL - SLOUPNUTÍ (PEVNÉ, ZDRAVÉ NEHTY) - Naneste Peel off aktivátor na celý nehet a ke kůžičce, nechte působit 5 minut. Poté zatlačte ze strany a Striplac sloupněte.
 
SOAK OFF - ROZPUŠTĚNÍ (MĚKKÉ, TŘEPIVÉ NEHTY) - Naneste soak off tekutinu na tampónek a nehty zabalte na 10 minut. Striplac se sám rozpustí. Zbytky jemně odstraňte manikúrním dřívkem.
Q & A
 
Co znamená Peel or Soak?
Peel znamená, že Striplac můžete odstranit jednoduše sloupnutím a Soak rozpuštěním pomocí soak off tekutiny.
 
Pro koho je Striplac Peel or soak vhodný?
Striplac je určen na lakování přírodních nehtů, které nejsou po odstranění gelu nebo akrylu. Pokud jste po odstranění gel laku (který jde rozpustit) doporučujeme Striplac peel or soak odstranit rozpuštěním.
 
Pro koho je vhodné slupování, pro koho rozpouštění?
Slupování Striplacu doporučujeme zákaznicím, které mají zdravé, pevné nehty. Rozpouštění Striplacu doporučujeme zákaznicím, které mají měkké, třepivé nehty nebo které měly v minulosti se slupováním problém.
 
Mám doma zásoby Twin coatu – jak ho kombinovat s novými Striplac peel or soak barvami? 
Twin Coat nevyhazujte, používejte ho jako doteď, tzn., jako podlak a nadlak. Lze bez problému kombinovat s novými Striplac peel or soak barvami. Mějte na paměti, že pokud budete kombinovat starý Striplac s novým peel or soak, Striplac odstraňujte slupovací metodou.
 
Mám doma „staré“ barvy a koupila jsem si nový Striplac top coat, jak ho mám použít?
Nový Striplac peel or soak se lakuje bez podlaku. Pokud máte původní starou barvu, ta podlak potřebuje. Tzn., použijte nový Striplac top coat jako podlak i nadlak 2 v 1. Mějte na paměti, že pokud budete kombinovat starý Striplac s novým peel or soak, Striplac odstraňujte slupovací metodou.
 
Striplac mi nejde sloupnout/rozpustit – co s tím?
Při slupování si dávejte pozor na to, abyste před slupováním použili peel off aktivátor v dostatečném množství na celý nehet a kůžičku. Aktivátor musí působit alespoň 5 minut, buďte trpěliví a opravdu vydržte 5 minut než začnete se slupováním. 
Při rozpouštění napusťte tampónek soak off tekutinou, přiložte na nehet a zabalte do alobalu. Nechte působit 5-10 minut. Pokud se Striplac nezačne odchlipovat po 10 minutách přidejte trochu soak off tekutiny na tampónek a vydržte ještě 5 minut.
 
Můžu použít nový Striplac i na gely místo barevného gelu nebo kombinovat v ProLAQ gel lakem? 
Ano, Striplac barvy mlžete použít místo barevných gelů nebo barevných gel laků. Když použíjete Striplac na gel, půjde odstranit pilníkem. Když použjete Striplac na gel lak, půjde rozpustit soak off tekutinou zároveň s gel lakem.
 
Do kdy bude dostupný „starý“ Striplac? 
Do konce roku 2019.

DATUM SPOTŘEBY NAŠICH VÝROBKŮ

dle zákona č. 1223/2009 o regulaci kosmetických výrobků v rámci EU nemusí mít výrobky s trvanlivostí delší než 30 měsíců (všechny produkty Alessandro) uvedeny na obalu přesný datum spotřeby. U takovýchto produktů se používá PAO symbol 12M_PAO_Symbol.svg, ve kterém se uvádí počet měsíců, během kterých by se měl výrobek PO OTEVŘENÍ spotřebovat. 

Jiné údaje, které mají formát data a jsou uvedeny na obalech jsou výrobní šarže a datum balení výrobku - viz krabička s popisy. 

Při kontrole čerstvosti se proto vždy řídíme PAO symbolem a také stavem výrobku. Pokud kosmetický výrobek prokazuje viditelné známky "zkažení" tj. žluknutí, zápach, změna barvy, zakalený obsah atd. a to ihned po otevření, tak má zákazník nárok na reklamaci.