Dream Cream 30 ml

Neohodnoceno
 

Výrobek  se již v tomto balení nevyrábí.

DREAM CREAM obsahuje jedninečné složení selektivně vybraných a vysoce kvalitních ingrediencí. Zlaté nanočástice, diamantový prach, malachit a Hyaluron, jsou

pouze některé z hodnotných složek. Mimo to, tento Dream Cream proti stárnutí má svůdnou vůni obsahující sladké mandle, patchouli a vanilku. Také jeho obal s 285 Swarovski krystaly je jedinečný a luxusní.DREAM CREAM - krém na ruce jako žádný jiný. Pro náročnou a sbevědomou ženu.

Obsahuje: hyaluron, diamantový prach, bambucké máslo, malachit

Dostupnost Momentálně nedostupné
869 Kč
Kód produktu 08-572
Kategorie péče o ruce a nehty
 

DREAM CREAM

 

“Mnoho let jsem hledala krém na ruce, který by splnil mé nejvyšší požadavky. Silvia Troska předčila má očekávání, vytvořila krém na ruce o kterém jsem mohla jen snít.”

La Toya Jackson

 

Poté co se La Toya a Silvia Troska - specialista na péči o ruce a nehty - náhodně potkali, zrodil se úžasný nápad na společný projekt. La Toya popsala Silvii Trosce svou představu dokonalého krému na ruce. Vysoce pečující krém, extrémě hydratující , zanechávající ženskou vůni a jemný třypt na pokožce, kterou naplňuje skvělým pocitem. Ve zkratce - novinku, která naplní veškerá očekávání. Ve spolupráci s nejlepšími švýcarskými laboratořemi , se po měsících výzkumu zrodil Dream Cream- krém snů pro krásné, dobře opečované ruce. Dream Cream je nejluxusnější krém na ruce na světě, který splňuje nejvyšší kosmetické požadavky.

DREAM CREAM obsahuje jedninečné složení selektivně vybraných a vysoce kvalitních ingrediencí. Zlaté nanočástice, diamantový prach, malachit a Hyaluron, jsou pouze některé z hodnotných složek. Mimo to, tento Dream Cream proti stárnutí má svůdnou vůni obsahující sladké mandle, patchouli a vanilku. Také jeho obal s 285 Swarovski krystaly je jedinečný a luxusní.

DREAM CREAM - krém na ruce jako žádný jiný. Pro náročnou a sbevědomou ženu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.