Dream Cream 30 ml

Neohodnoceno

Výrobek  se již v tomto balení nevyrábí.Nové úžasné produkty v záložce Alessandro Spa-novinky.

DREAM CREAM obsahuje jedninečné složení selektivně vybraných a vysoce kvalitních ingrediencí. Zlaté nanočástice, diamantový prach, malachit a Hyaluron, jsou

pouze některé z hodnotných složek. Mimo to, tento Dream Cream proti stárnutí má svůdnou vůni obsahující sladké mandle, patchouli a vanilku. Také jeho obal s 285 Swarovski krystaly je jedinečný a luxusní.DREAM CREAM - krém na ruce jako žádný jiný. Pro náročnou a sbevědomou ženu.

Obsahuje: hyaluron, diamantový prach, bambucké máslo, malachit

869 Kč
Momentálně nedostupné

DREAM CREAM

 

“Mnoho let jsem hledala krém na ruce, který by splnil mé nejvyšší požadavky. Silvia Troska předčila má očekávání, vytvořila krém na ruce o kterém jsem mohla jen snít.”

La Toya Jackson

 

Poté co se La Toya a Silvia Troska - specialista na péči o ruce a nehty - náhodně potkali, zrodil se úžasný nápad na společný projekt. La Toya popsala Silvii Trosce svou představu dokonalého krému na ruce. Vysoce pečující krém, extrémě hydratující , zanechávající ženskou vůni a jemný třypt na pokožce, kterou naplňuje skvělým pocitem. Ve zkratce - novinku, která naplní veškerá očekávání. Ve spolupráci s nejlepšími švýcarskými laboratořemi , se po měsících výzkumu zrodil Dream Cream- krém snů pro krásné, dobře opečované ruce. Dream Cream je nejluxusnější krém na ruce na světě, který splňuje nejvyšší kosmetické požadavky.

DREAM CREAM obsahuje jedninečné složení selektivně vybraných a vysoce kvalitních ingrediencí. Zlaté nanočástice, diamantový prach, malachit a Hyaluron, jsou pouze některé z hodnotných složek. Mimo to, tento Dream Cream proti stárnutí má svůdnou vůni obsahující sladké mandle, patchouli a vanilku. Také jeho obal s 285 Swarovski krystaly je jedinečný a luxusní.

DREAM CREAM - krém na ruce jako žádný jiný. Pro náročnou a sbevědomou ženu.

Kód Kód: 08-572
Kategorie: péče o ruce a nehty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: