Dream cream 100 ml

Neohodnoceno

Ukončena výroba.Již nelze objednat.Nové úžasné produkty v záložce Alessandro SPA-novinky.

DREAM CREAM obsahuje jedninečné složení selektivně vybraných a vysoce kvalitních ingrediencí. Zlaté nanočástice, diamantový prach, malachit a Hyaluron, jsou pouze některé z hodnotných složek. Mimo to, tento Dream Cream proti stárnutí má svůdnou vůni obsahující sladké mandle, patchouli a vanilku. Také jeho obal s 285 Swarovski krystaly je jedinečný a luxusní.DREAM CREAM - krém na ruce jako žádný jiný. Pro náročnou a sbevědomou ženu

2 890 Kč
Momentálně nedostupné

DREAM CREAM

 

“Mnoho let jsem hledala krém na ruce, který by splnil mé nejvyšší požadavky. Silvia Troska předčila má očekávání, vytvořila krém na ruce o kterém jsem mohla jen snít.”

La Toya Jackson

 

Poté co se La Toya a Silvia Troska - specialista na péči o ruce a nehty - náhodně potkali, zrodil se úžasný nápad na společný projekt. La Toya popsala Silvii Trosce svou představu dokonalého krému na ruce. Vysoce pečující krém, extrémě hydratující , zanechávající ženskou vůni a jemný třypt na pokožce, kterou naplňuje skvělým pocitem. Ve zkratce - novinku, která naplní veškerá očekávání. Ve spolupráci s nejlepšími švýcarskými laboratořemi , se po měsících výzkumu zrodil Dream Cream- krém snů pro krásné, dobře opečované ruce. Dream Cream je nejluxusnější krém na ruce na světě, který splňuje nejvyšší kosmetické požadavky.

DREAM CREAM obsahuje jedninečné složení selektivně vybraných a vysoce kvalitních ingrediencí. Zlaté nanočástice, diamantový prach, malachit a Hyaluron, jsou pouze některé z hodnotných složek. Mimo to, tento Dream Cream proti stárnutí má svůdnou vůni obsahující sladké mandle, patchouli a vanilku. Také jeho obal s 285 Swarovski krystaly je jedinečný a luxusní.

DREAM CREAM - krém na ruce jako žádný jiný. Pro náročnou a sbevědomou ženu.

 

Kromě výše zmíněných ingrediencí obsahuje Dream Cream tyto aktivní složky:

* Hyaluron má silně hydratující a na pokožce film tvořící účinky. Kyselina hyaloronová pomáhá ochraňovat nejdůležitější vlastnosti mládí, zdravé pokožky jako jsou pružnost, elasticita a tón.

* Diamantový prach aktivuje mikrocirkulaci a zlepšuje vzhled pokožky. Diamanty jsou přírodní složky složené z uhlíku, známé pro svoji tvrdost. Tento drahocenný kámen je obzvláště oceněnován v klenotnictví pro jeho schopnost rozptýlení světla. Diamanty symbolizují kuráž, sílu a zdraví a představují věčnost a lásku.

* Hydratační Matrix je skvělým prostředníkem pro excelentní a vyváženou hydrataci. Je podstatou pro pokožku, a tudíž pomáhá zanechávat hydratovanou pokožku s dlouhotrvajícím účinkem.

* Bambucké máslo obsahuje přednostně regerativní buňky a tudíž efektivně oddaluje stárnutí kůže. Navíc mezi jeho přednosti patří změkčování, hydratace a znovuobnovování kůže.

* Aura-28Peptide je peptid, který rozpohybovává aktivitu přeměny produkce Factor-beta (TGF-beta), protein, který reguluje Extra Cellular Matrix (ECM), homeostatický, kontrolující rovnováhu mezi ECM sloučením a poklesem. Tento peptid je důmyslně spojený se zlatými nanočásticemi k zabezpečení lepšího přenosu a k vyšší účinnosti. Aura-28Peptide stimuluje syntézu Kolagenu III a redujuke projev MMP9. Klinické texty ukázaly, že zlepšuje elasticitu kůže a hydrataci a je účiný i proti vráskám.

* Malachit je polodrahokam. Výtažek malachitu dodává výbornou ochranu kožním buňkám, pomáhá jim přežít ve světě znečištění a škodlivého záření. Výtažek malachitu pomáhá kůži též proti nepřátelskému životnímu prostředí, odbouráváním volných radikálů, které jsou jednou z hlavních příčin předčasbého stárnutí kůže.

* Extrakt ze skalního krystalu je z vysoce kvalitního bezbarvého křemene. Křemen se skládá především ze silikonu, klíčový prvek, který hraje rozpoznatelnou biologickou roli pro pevnost kůže. Ve starých časech byl křemen považován za vodu, která se změnila na kámen z drsné zimy. Na celém světě mají drahokamy ohromnou pověst jako symbol dokonalé krásy, lesku, čistoty a třpytu. Výtažek křemene má v kosmetice jedinečnou hodnotu jako luxusní a elegantní přísada, stejně tak jako přírodní minerální doplněk.

* Biosacharidová pryskyřice-1 je přírodní sekundární hydratační činitel s dlouhotrvajícím účinkem. Přináší pozoruhodně dobrý pocit, pohodlnou aplikaci a je ideální pro dlouhotrvající účinek hydratace.

* Prostředek foto-reflexe dodává pleti lesk od odráženého světla.

* Bio epidermální regenerátor z bavlnového bodláku je proti-stárnoucí složka s Ecocert organickým certifikátem. Určený k působení keratitinové derivaci, stimuluje epidermální obnovu a podporuje kožní obnovu k docílení svěží a hladčí pokožky. Testy na popraskané lidské pokožce ukázaly zvýšení projevu bílkoviných bio-ukazatelů, Involucrinu a Loricrinu. Prokázaly dobré buněčné dělení od základní vrstvy až k vrchní vrstvě. Navíc, dobrý projev v ukazateli LEKTI dokazuje, že tato aktivita pomáhá k posílení buněčné soudržnosti, čímž zlepšuje efekt ochranné bariéry na pokožce. Testy na lidské pokožce, poškozené UVB zářením, dokázaly povzbudit proces kožní obnovy na vážně poškozené kůži. TEWL testy na lidské pokožce ukázaly zlepšení regulace vodní vyváženosti. Ochrana proti ztrátě vody ukazuje epidermální obnovu a dobré navrácení kožních bariér, zapříčiňujících zmíněné kožní poškození.

Kód Kód: 08-501
Kategorie: péče o ruce a nehty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: