AKTUALITY

 

Frank Schäberle road show cz 

V řijnu k nám přijede německý GURU nehtového designu. Frank je úspěšný nehtový designér s 20-ti letou praxí a dlouhým seznamem úspěchů v soutěžní kariéře. V ČR proběhnou 3 školení v Praze, Brně a Ostravě . Během školení se naučíte základy Stilleto, pefktní salónní mandlový tvar, Balayage a ombré techniku a další tipy. Praovat budete na modelce nebo na sobě a Frank vám bude po celou dobu školení k dispozici, obcházet a pomáhat. 

Rezervace a podrobnosti zde:

http://www.alessandro-cr.cz/road-show-2017/


NOVINKA fx one colour and gloss je tady! 

Gelová barva a lesk 2 v 1 vám ušetří až 15 minut času a 10% nákladů. Stačí nalakovat na vymodelované nehty, vytvrdit v UV lampě a je hotovo! Materiál je bez výpotku. FX one colour obsahuje už i vrchní lesk, takže po vytvrzení v lampě nemusíte lakovat již nic dalšího - no není to skvělé? 

Novinku jsme představili na kosmetickém veletrhu v Holešovicích a byl o ní zájem. V eshopu bude naskladněna od května 2017. 

 


04/25/2017

novinka Maniqure - jiná dimenze péče o přírodní nehty a ruce. 

Krok za korkem díky přípravkům z řady ManiQURE docílíte krásné pokožky a zdravých nehtů. Přípravky obsahují cenné složky jako keratin, biotin a kofein. Vaše zákaznice si zamilují vůni bílých růží a broskví.